Eräkahvila Tykky
Anna-Kaisa ja Ricardo ovat Riisitunturin kotakahvilan uudet pitäjät – "Ajateltiin, että lähdetään ajamaan pohjoiseen"

An­na-Kai­sa ja Ricardo ovat Rii­si­tun­tu­rin ko­ta­kah­vi­lan uudet pitäjät – "A­ja­tel­tiin, että läh­de­tään ajamaan poh­joi­seen"

23.02.2025 12:00
Tilaajille

Oikaisu

09.12.2024 15:16
Tilaajille
Eräkahvila Tykky hakee jatkajaa – ”Täällä olisi yrittäjälle työpaikka Suomen komeimmissa maisemissa Riisitunturin kansallispuistossa”

Erä­kah­vi­la Tykky hakee jat­ka­jaa – ”Täällä olisi yrit­tä­jäl­le työ­paik­ka Suomen ko­meim­mis­sa mai­se­mis­sa Rii­si­tun­tu­rin kan­sal­lis­puis­tos­sa”

09.12.2024 15:13
Tilaajille
Läskipyörällä monitoimireitille – Riisitunturin kansallispuistoon vedetyn 20 kilometrin monitoimireitin voi kulkea joko lumikengillä, hiihtämällä tai pyöräillen

Läs­ki­pyö­räl­lä mo­ni­toi­mi­rei­til­le – Rii­si­tun­tu­rin kan­sal­lis­puis­toon vedetyn 20 ki­lo­met­rin mo­ni­toi­mi­rei­tin voi kulkea joko lu­mi­ken­gil­lä, hiih­tä­mäl­lä tai pyö­räil­len

08.03.2024 16:30 2
Tilaajille