Tilaajille

Kuu­sa­mo­lais­läh­töi­nen Jaana nähdään Diilin seu­raa­val­la kau­del­la: "Tie­sin, että teh­tä­vät tulevat viemään kaikki mehut, mutta kyllä ne silti yl­lät­ti­vät rank­kuu­del­laan"

Vaikka Heiskanen kuvailee itseään heittäytyjäksi ja uskallikoksi, tv-kameroiden toiselle puolelle hän joutui nyt ensimmäistä kertaa eläessään.

Kuusamolaislähtöinen Jaana Heiskanen hyppäsi tv-kameroiden toiselle puolelle. Hänet nähdään Diili-ohjelman uudella kaudella tammikuussa.
Kuusamolaislähtöinen Jaana Heiskanen hyppäsi tv-kameroiden toiselle puolelle. Hänet nähdään Diili-ohjelman uudella kaudella tammikuussa.
Kuva: Mojo Erämetsä/Nelonen Media

Tammikuussa alkavalla Diili-ohjelman uudella kaudella nähdään myös kuusamolaislähtöinen, nykyisin keravalainen Jaana Heiskanen, 33.

Tarjous vain nyt

Saat digin _maksutta_ 2 viikkoa

Mainos
Koillissanomien pelit

Pelaa Koillissanomien digitaalisia pelejä

Aivojumppaa tai rentoa ajanvietettä – tutustu peleihin ja löydä suosikkisi

Aloita pelaaminen
Ilmoita asiavirheestä