Kuvagalleria: Ae­rials-hyp­py­jen maail­man­cup ki­sat­tiin Rukalla

Toimittajalta: On­nel­li­suus koostuu useista eri pa­li­kois­ta

Mainos: Tutustu Koillissanomat Digiin eurolla kuukausi - tilaa tästä

radiojumalanpalvelus
Taivalkosken kirkosta tulee radiojumalanpalvelus – "Joulukirkossa koululaiset lukevat tervehdyssanat, rukoukset ja jouluevankeliumin"

Tai­val­kos­ken kir­kos­ta tulee ra­dio­ju­ma­lan­pal­ve­lus – "Jou­lu­kir­kos­sa kou­lu­lai­set lukevat ter­veh­dys­sa­nat, ru­kouk­set ja jou­lue­van­ke­liu­min"

17.12.2022 12:00 1
Tilaajille
Taivalkosken kirkosta lähetetään sunnuntaina radiojumalanpalvelus: "Kaikki täytyy hyvissä ajoin miettiä ja kellottaa sekunnilleen"

Tai­val­kos­ken kir­kos­ta lä­he­te­tään sun­nun­tai­na ra­dio­ju­ma­lan­pal­ve­lus: "Kaikki täytyy hyvissä ajoin miettiä ja kel­lot­taa se­kun­nil­leen"

12.07.2022 04:00
Tilaajille
Taivalkoskelta välitetään kirkonmenoja jopa 150 000 hengen seurakunnalle – "Tämä on seurakunnalle ja seurakuntalaisille näytön paikka"

Tai­val­kos­kel­ta vä­li­te­tään kir­kon­me­no­ja jopa 150 000 hengen seu­ra­kun­nal­le – "Tämä on seu­ra­kun­nal­le ja seu­ra­kun­ta­lai­sil­le näytön paikka"

24.09.2021 04:00
Tilaajille