Tilaajille

Kuu­sa­mon vuoden nuori yrit­tä­jä on Stella Polaris Ad­ven­tu­re­sin toi­mi­tus­joh­ta­ja Henri Mus­to­nen – yrit­tä­mi­nen vaatii hänen mu­kaan­sa eri­tyi­ses­ti sin­nik­kyyt­tä ja mää­rä­tie­toi­suut­ta

Henri Mustonen aloitti yrityksen toimitusjohtajana vuonna 2019 isänsä jalanjäljissä. Parasta yrittämisessä on hänen mukaansa vapaus.

Stella Polaris Adventures on perheyritys, jossa toimivat Henri Mustosen lisäksi tämän isä ja veli. Tukea saa perheeltä aina.
Stella Polaris Adventures on perheyritys, jossa toimivat Henri Mustosen lisäksi tämän isä ja veli. Tukea saa perheeltä aina.
Kuva: Jussi Väätäinen

Selkeästi on tehnyt asioita oikein, kun saa tällaisen tunnustuksen.

Hyvää äitienpäivää!

Koillissanomat Digin _1. kk vain 1 €_

Kaikki sisällöt verkossa ja sovelluksessa Näköislehdet ma, ke ja pe sekä arkisto Kuvagalleriat, videot ja livelähetykset Päivittäiset uutiset sähköpostiisi
Mainos
Koillissanomien pelit

Pelaa Koillissanomien digitaalisia pelejä

Aivojumppaa tai rentoa ajanvietettä – tutustu peleihin ja löydä suosikkisi

Aloita pelaaminen
Ilmoita asiavirheestä