Kuusamolaisille Peppi Pitkäselle ja Hannele Koskelle kultaa viikonloppuna järjestetyistä tankourheilun ja rengastrapetsin SM-kisoista
KEV:n mäkihyppääjät Ounasvaaran SM-kisoissa: Vilho Palosaarelle Suomen mestaruus – Kalle Heikkinen yhdistetyssä toisena mäen jälkeen
Niko Husu hopealle ja Oskari Hökkä pronssille kovassa loppukirissä – Koillismaan nuorille neljä mitalia SM-hiihdoista
19.04.2021
15:09
Tilaajille
Enni Rukajärvi voitti myös halfpipen SM-kullan kotimäessään Rukalla, Anni Kärävälle slopestylen SM-kulta – "Ei ollut mikään itsestäänselvyys, että kuka täällä pärjää"
Lumilautailun SM-mitaleista kilpaillaan Rukalla – osallistujia edellisvuosien tapaan, yleisön puuttuminen harmittaa: ”Yhteisöllisyys on tärkeää meidän lajissamme"
Kestomenestyjä Joni-Pekka Rajala ajoi yötä myöten vara-auton takia – Kuusamon jäärata-ajoista tuli vieraallakin autolla hopeaa: "Kultakin oli niin lähellä"